• nl
  • en
  • fr

Contact

Contacteer ons :

Teleson SA NV
Rue de la Technologie 39
B-1082 Berchem-Sainte-Agathe

Onze experten zijn bereid om op uw vragen
elke dag van de week te antwoorden vanaf 8 tot 17 uur :

  • per telefoon : +32 (0) 2 482 07 15
  • per e-mail: info@teleson.be
  • via het contactformulier hieronder

Contactformulier :


  • * Verplicht
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Uw contactpersonen bij Teleson SA NV :

ContactsNameE-mailPhoneMobile
General ManagerBernard Decampb.decamp@teleson.be02 482.07.180473 20.46.16
Electro Technical
José Lopezj.lopez@teleson.be02 482 07 170499 54 67 15
Mikael Lopezm.lopez@teleson.be02 482 07 16
Jean-Paul Feronjp.feron@teleson.be02 482.07.130478 56.11.45
Book KeepingAnn Debrabandereinfo@teleson.be02 482 07 14

Bernard Decamp
General Manager

b.decamp@teleson.be
T. 02 482.07.18
M. 0473 20.46.16

José Lopez
Electro Technical

j.lopez@teleson.be
T. 02 482 07 17
M. 0499 54 67 15

José Lopez
Electro Technical

j.lopez@teleson.be
T. 02 482 07 17
M. 0499 54 67 15

Ann Debrabandere
Book Keeping

info@teleson.be
T. 02 482 07 14

Volg ons :

TVABE 0893.389.004
IBANBE 04 7330 4594 9031
BICBIC: KREDBEBB